aga-group
  Qka Dush Per Pc
 
1. Qysh mi kqyr a e kemi HDD e lodht! 2. Krijo fikje automatike te PC-se (pa asnje program 3. Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne Internet Explorer 4. Si ta ndryshoni titullin e browserit Internet Explorer 5. YouTube si MP4 duke pėrdorur JavaScript 6. Si tė bej Libra Download nGa Books.Google.Com 7. Si tja nderrojme ikonen Recycle Bin 8. Si e bejme msn e re 2009 apo 14.0 multi 9. Si ta formatizojm nje PC 10. Ndani HDD ne 2 apo shume Pjese 11. Shkarko ne megaupload Direkt dhe sikur premium 12. Si ta vendosim pamjen e re eksperimentale te Google-s 13. Pastro pc-n tuaj Totalisht 14. Format C: 15. Komanda te reja per Windows XP 16. Si me ja nderru logon Windows XP 17. Si te bllokojm Userin e PC 18. Disa komanda per RUN 19. Fshini Userat prej PC 20. Rrite shpejtesine e ramit ne PC 21. Si ti ndryshojme disa tinguj kur te na dhezet pc 22. Si ta fikim pc brenda 5 Sekonda 23. Kshyrna a e perballon PC juaj lojen qe doni me marr 24. Hy ne pc pa e dit paswordin 25. Edito CMD 26. Si me formatizu Pc-n pa CD 27. Si me kriju ni robot ne MSN 28. Njesit matse te PC-s 29. Komandat e PC me ALT 30. Si ta gjeni se ku eshte prodhuar telefoni juaj 31. Testimi i Hackerave , Se a je Hacker a sje 32. Menyra me e leht per te shkarkuar nga Youtube 33. 10 Keshilla si te mbrohemi nga vjedhesit e fjalkalimeve 34. Si te hi me nje web kur e kam Banned 35. Kerkoni ne Google RapidShare Accounts 36. Fol free 100% sigurt 37. Krijo nje Virus 38. Si te fshijm follderat pra te egzistojm edhe te mos duken ! 39. Ndrroja ngjyrat CMD dhe ruaj ato 40. Si me ngri pc e viktimes 41. Si ta bllokoni "Add Or Remove Programs" CP 42. Si ta vendosim tekstin ne Welcome Screen 43. Si te mbrohemi nga viruset 44. Si te bejme instalimin e fileve .rpm 45. Nderroj te dhenat e pc 46. Si tja rrisim shpejtesin kompjuterit pak me shum 47. Si te fshijme nje ikone ne Control Panel 48. Beje ( Disable Error Reporting ) 49. Si ta ndalim Windows XP sa me shpejt 50. Bonja format pc te viktimes 51. 1 Menyr me ja marr passin :d 52. Si ta ndryshojme "Welcome" ne XP 53. Password ******* XP 54. Ja ca site per te hapur Webfaqe 55. Bon dDos me IP 56. Si te besh lek nga Twitter 57. Si me ndrru passin e root-it ne Linux 58. Instalimi i phpBB3 59. CMD komanda 60. Si me hi ne website qe keni Banned IP 61. Si ta pastroni CD kur ju Grrithet 62. Si te krijojme nje SETUP qe na instalon te gjitha aplikacionet e nevojshme ! 63. Shkarko Nga Rapidshare Pa limit duke ndryshuar IP tuaj dinamkie 64. Qka eshte PHP 65. Fjalori i informatikes A-Z 66. Generic Host Process beje STOP! 67. Instalimi i Source Conter Serverit ne root Linux.! 68. Perdore avatarin tend [WP HACK] 69. Si me jav hek shigjeten e vogel shortcut-ave ?! 70. PHP- Praktika e kodimit te rregullt 71. Si te mbrohesh nga sulmet Phishing 72. Siguria e fjalekalimeve 73. Qka e ben passwordin e Forte 74. Si te lidhim dy kompjuter me nje Lidhje ( Wireless ) 75. Viruset dhe Mbrojtja 76. Mass Deface 100% 77. Si me jau hek shigjeten e vogel Shortcutave 78. Si te rrisim shpejtesine e browser Firefox ne hapjen e faqeve 79. Hap Firefox Brenda Firefox-it 80. Shtine Webin tond ne Google 81. Hack F.B.I 82. Nudge for Internet Explorer 83. Bios 84. Si te editojme nje setup 85. Tcp/ip 86. Beje Disable 'Low Disk Space Notification' 87. Beje Disable pastrimin e Wizard-it te Desktopit te Windows Xp-se 88. Fike monitorin pas 1 kohe t'caktuar 89. Beje remove shorcut 90. Si te marrim admin te Xp. 91. Si te krijojme nje SETUP qe na instalon te gjitha aplikacionet e nevojshme ! 92. HDD qe nuk punon beje qe te punon 93. Hiqe reklamen WELCOME kur dhezet PC-JA 94. Si te shpejtojme UTorrent 95. Rrite shpejtesine e Hard-Diskut 96. Si te bejme folder me password pa program. 97. 1000 Tutoriale 98. 1000 Tutoriale 99. Si te ndrrojme passin e VPS 100. Beje Lock Pc-s Tende 101. Si te mbrojme vBulletin 102. Blloko faqet qe nuk deshiron ti hap 103. Si ta heqim fjalkalimin e harruar n'PC 104. 250 Tutoriale Shqip 105. Nqofse doni mu liru prej thirjeve te vales 106. Si me e bo Rrjetin Automatik ne IPKO PTK apo Kujtes 107. Sherbmi i IRC 108. Vendosja e dosjeve 109. Instalimi i mysql + php + apache 110. Si te Punoni Nė 4 Desktop-a 111. NTLDR is missing, Press CTRL + ALT + DELETE to restart ! 112. Pastrimi i USB nga virusat 113. Si me ju hek ikonave ne desktop shigjeten e vogel ! 114. C'ka Ėshte Registry Apo "|Regjistrimi|" 115. Si Te Krijojm Nje POP UP Message Me Notepad 116. Mesoni komandat bazike te GNU/Linux 117. Si te Shpejtojme Utorrentin 118. Formatizo Local Dick D 119. Si ta bejm DELETE Recycle bin 120. Nese nuk formatizohet USB ? 121. Per ēka sherben WinRar-i ? 122. Si t’i kalosh skedarėt dhe programet nga njė kompjuter i vjetėr nė njė tė ri 123. Si ta fshish pėrgjithmonė njė skedar 124. Pajisja USB nuk shfaqet nė Windows 125. Si tė rifreskoni IP-nė, kur lidhja me webin ka probleme 126. Si te Bejme Internet Explorer me te sigurt 127. Si te riparojme fajllet e korruptuara te Windowsit 128. Si ta bejme nje kenge me text(lyrics)! 129. Si ti bejm programet ne VB me XP Style 130. Si te Instalojme ShoutCast (radio) ne Shell 131. Si te instaloni PHP-NUKE 132. Si me rregullua signature.php ne phpbb 133. Protokoli HCP Windows Xp - Xpsp1 134. Fshehi Dosjet ne Fotografi 135. Si ta bejme me te shpejt Mozila FireFox ? 136. Si te bejme instalimin e fileve .rpm ? 137. Si te krijojme nje CS Server 138. Si ta vendosni textin tuaj ne vend te WELCOME 139. Folderi Pa Text 140. Bone messengerin Mobile kur jeni Offline 141. Si ti largojme virusat nga PC pa ndonje Antivirus ! 142. Nderrojani te dhenat gjenerale PC-s tuaj 143. Si ta aktivizoni Aksimet ne WordPress ? 144. Heki ikonat te ora 145. Si te mbrohemi nga Phishing 146. Si mund te ndalojme Automatic Restart 147. Si me vendos foto ne Background te USB-ve 148. Pastro PC-n nga filet e panevojshem 149. Disa Web-Sites qe sulmojne me viruse ! KUJDES ! 150. Si te aktivizojmė logarine e Administratorit ne Windows Vista. 151. 10 Llojet E Kompjutereve 152. Rapidshare Premium Acc Ne Google (thjesht) 153. Tutorial se si te beni ripp me nero 8 154. Qfar eshte Virusi ! 155. Adresa Ip 156. Si Te Pastrojme Pc-n 157. Shkronja dhe karaktere qe nuk jane ne tastiere 158. Info per Ram 159. Kshyre Telefonin Tuaj [NOKIA] Sa Ore Muhabet i ka bo 160. Minimizoni faqet qe deshironi edhe Fike PC-n ! 161. Bone Quote sa dush 162. Si te behemi Google Bot 163. Si te kerkoj ne google per Rapidshare Acount 164. Si ta bejm nudge me music 165. Si dhe pse tė pėrcillet temperatura e procesorit 166. Ēfarė ėshtė Open Office ? 167. Kėshilla pėr shfletim mė tė rehatshėm me Chrome 168. Pajisjet mė tė mira pėr ruajtjen e Windowsit 169. Shfletim mė i rehatshėm me Firefox 3 170. Bllokoni pėr siguri Disa Faqe 171. Sigurimi i vB 172. Ēfarė ėshtė BIOS dhe si ta pėdor atė ? 173. Si te vendosim Pass ne Winrar ? 174. C'eshte PROXY dhe si punohet me te ! 175. Nese ju bllokohet Taskmanager ? 176. Sheno emrin tond te Ora 177. Largoni Don't Send nga PC juaj pergjithmon ! 178. Si te verifikojme e-mail 179. Formatizimi i Windows Vista 180. Shkarko n'Rapidshare pa limit !! 181. Si me e bo Rjetin Automatic ne IpKO PTK ose naj kund tjeter ! 182. Rrite shpejtesine e Hard-Diskut 183. Shkarko video tua nga YouTube legalisht 184. Si ti Gjejm misionet e lojrave 185. Nod32 - Me ja largu Startup Screen-in 186. Si tė rivendosni komandėn e ekzekutimit (Run) nė menynė e Vista-s 187. Si te lidhim dy kompjuter me nje Lidhje ( Wireless ) 188. Generic Host Process beje Stop ! 189. Anti-Phishing: The Definitive RapidShare Account Protection Guide 190. 156 Run Commands 191. Nod32 - Me ja largu Startup Screen-in 192. Si te krijojme nje SETUP qe na instalon te gjitha aplikacionet e nevojshme ! 193. Si te bejme nje Folder me Password pa ndonje program. 194. Shtine PC-n me fol pa program 195. Si me i vendos titrat ne Film ? 196. Kurani Ne Gjuhen Shqipe 197. Nje tuto shume e mire per VD 198. Video2Brain Freistellen in Photoshop GERMAN (DVD-ISO) 199. Video2Brain - Creative Suite 4 Design Premium (ValuePack) (GERMAN) 200. Video2Brain Cinema 4D Release 11 Tutorial 201. Si te krijojm error ne notepad 202. Si ta lidhim Krevaten ! 203. si ti heqim Reklamat(bannerat) ne free Host 204. si te bejm geniune licens per xp 205. Me marr Ip pa Program 206. Nje tutorial shume i mire 207. si me qit add pi ksaj te tjetra 208. Si te heqim Side Bar Ne Vista 209. Shih Tv me VLC Player Ne Pc 210. Si mi fshi emailat(conntacts ) ne msn 211. Si te krijom shuut down button ne desktop 212. Si ti hapim 3 foldera te krijuar 213. Hapja e folderav me shpejt 214. 5 Keshilla per rritjen e rankut tuaj te blogut ne google 215. Fike Pc e Viktimes Cdo 24Sekonda per mes MSN 216. Si t'i heqim virusat pa ndihmen e antivirusit! 217. Si te shkarkojm muzika nga youtube ! 218. Marrja e pasave 219. Si te vjedhim rrjet 220. Si me ba video 221. Si me Extratu Loja 222. Trick per msn 223. Dont Sent ne MSN 224. IE dhe Fq. Juaj 225. Qka eshte HTML 226. Qka eshte RAM 227. Qka eshte ROOT 228. Qka eshte komanda "TRACERT" 229. Qka eshte HACKER'i 230. Qka eshte DNS 231. NdrO Ip Nese e ki Dinake 232. Mshelja MSn edhe Fshija prej PC krett 233. instalimi i WordPress Ne shqip 234. 5 keshilla pėr rritjen e rank te blogut tuaj ne Google 235. 100 Great Problems of Elementary Mathematics 236. Si me e ba nje cd kur te bllokohet najhere me e ndreq 237. Rregullimin e FPS nė cs 238. Perdorimi i BIOS-it !!! 239. Qka eshte RAM-MEMORY ! 240. Njohuri Tė Pėrgjithshme Mbi IT - Lexone ! 241. Qka eshte Addres IP 242. Qka eshte Wireless ! 243. me shpejtu pc 244. FSHINI USERAT E PC-s 245. Disconnectoje shokun prej internetit 246. Me ba Windows XP me ekstra Password 247. Beje Windows XP valid per 2 sekonda, punon 100% 248. Mesazh Me qit Foton Tende Ne Msn Messenger(tutorial) 249. Formatizimi i HDD duke perdorur Notepad 250. Si tė Perdorim Proxy Ne IE - FireFox - Opera 251. Nje tuto per HI5 252. Si ta ndrryshojm passin e root-it ne linux 253. Si te ja Gjeni Passwordin Cd-Xp 254. Si ta shpejtojmė Windows Live Messenger-in? 255. Krijo Nje ScreeSaver Personal 256. Minimizoni faqet qe deshironi edhe Fike PC-n ! 257. Hap 2 winamp-a ne te njeten kohe !!! 258. Si e ndryshojm ngjyren e shkronjave ne run 259. Fshehi Fajllat nė JPG 260. tutorial rreth instalimit te tinasoftit. 261. Si ti kthejme filet e humbura !!! 262. Si te fusim foto ne Google Earth. 263. How to Write a Good Advertisement 264. New Headway English Course: Beginner 265. JAVA - How to Program !!! 266. Windows Vista Secrets !!! 267. Shkurtesat e Windows ! 268. Te gjitha e-books dhe Tutorialet e mia per VD 269. Kode Per Zhbllokimin e Telfonav !!! 270. Convert fotografi duke pėrdorur sistemin Cmd 271. Shpejto rrjetin ne XP 272. Te gjitha E-Books & Tutorialet e mia per Varez-Dl 273. si ta beni windows xp" geniune " 100 % funksion 274. si me ja ba updatet windowsit 275. Qka eshte FTP ?? 276. Ja 10 Arsyjet Pse Kopjuteret Deshtojne !!! 277. Kshyre Telefonin Tuaj [NOKIA] Sa Ore Keni Fol ne Tel 278. Qfare eshte WinRar ? 279. Shkruaje emrin tond tek Ora e PC-s !!! 280. Si te bejme ndryshime ne menyne START dhe TASKBAR ? 281. Si Te Vendosim Foto Ne Internet Explorer ! 282. Edhe 1 Trick Shum Interesant - Provojeni All 283. 1 Trick Qe Patjeter Duhet Ta Provoni Te Gjith !!! 284. Testoni Anti-Virusin Tuaj ! 285. Eleminoni Hijen Blu Ne Ikonat E Destopit ! 286. Ruaj Te Dhenat Tuaj Ne E-mail Deri 20 GB 287. Bone PC-n mu dok Pentium 5/6/7 ? 288. Ndysho Passworidin e Administatorit ? 289. Pastrimi i USB nga virusi autorun ! 290. Fshij Fajllin/Follderin Direkt Prej HardDiskut ! 291. Bllokoja dikujt MSN !!! 292. Control Panel si Meny 293. Ndale HDD Pas nje Kohe qe E Caktoni 294. Si Ta Ndalim Floppy 295. Fshine MSN-n e vjeter nga PC 296. Meso Qe Sa Or e Keni PC-n Dhez ! 297. Vendos Foton Tene Prapa Kontak Listes (Ne MSN) 298. Rrit Shpejtesine e Rrjetit ! 299. Lene Msn pa nick name ! 300. Eset Nod 32 - Largo Startup Screen ! 301. Microsoft Access - Si Te Krijojme Database ! 302. Testoni Veten! Nese dini me Format PC! 303. Nese don Kur te nalet Pc Me dal Foto jote 304. Si me vendos foto ne Background te USB-ve 305. Si te degjojm muzike(FM) ne celular pa kufje 306. si t'ja nderrojm emrin RECULE-BIN-it 307. Si ta fikni PC per 3-5 seconda 308. Si Te Mbyllim Email 309. Tė fshehtat e Windows Live Messenger (WLM) 310. Dos-Nderrimi I Ngjyrave 311. Nderro pass E Rooti-t ne Linux 312. Si te Format Pc 313. 10 Keshillla si te mbrohemi nga vjedhsit e fjalkalimeve 314. Mesime by Me 315. Ndrysho TOOLBAR e Internet Explorerit 316. Ndrysho paswordat e userave te kompjuterit tuaj permes CMD 317. Krijimi i nje Indexi qe te vjedh Ip-ne ne Gjuhen Programuese PHP 318. Kombinimet me program si notepad,word etj. 319. Hyni ne pc te tjeter kujt 320. Fshini skedaret e Dyfisht 321. Filma nga dvd ne cd 322. Emrat e programeve per hackera 323. Cilat komanda dhe kombinime te tastatures egzistojn 324. Informacione 325. Bejeni remove 'Shortcut to ...' 326. Beje nje kerkim Klasik 327. Beje Disable pastrimin e Wizard-it te Desktopit te Windows Xp-se 328. Beje Disable E-mail mesazhet 329. Beje Disable Compress Old Files 330. Beje disable Low disk space Notification 331. AutoRund i Thjesht per cd 332. Unfreez Msn 333. Si ta shpejtojm Menyren e Arkivimit ne Winrar .. 334. Ja 1 Trick Interesant 335. Te Gjitha Sitet Torrent 336. Filmi i fshehur ne windows-xp STAR WARS 337. Trika interesante qe sju gjehet pergjigjia 338. Trik per mouse 339. Merr info per ni webfaqe 340. Paraqit webfaqen e juaj ne 40 makinat e kerkimit falas 341. A varet suksesi i faqės nga domaini? 342. Publiko foto ne Google Earth 343. Perdorni Kaspersky pa pasur key 344. Bejeni pc te flase 345. Si ta shpetojm Afishimin e Menu Startit 346. NI tuto teper e ofrt per Lojen Bounce per Nokia mobile 347. Usb-ja juaj me background 348. Sherbimi i IRC 349. NTFS apo Fat32: qfarė duhet te zgjidhim? 350. 10 gjerat e rrezikshme ne internet 351. 7 Mrekullit e Teknologjis 352. Ēfarė ėshtė malware? 353. Mesim rreth ndertimit te kompjuterit 354. Hjeki reklamat nga .TK 355. Qysh me bo dDos prej root 356. Instalimi i karteles grafike ne Pllaken OM. 357. Blloko faqet qe nuk deshironi t'i hapni. 358. Pese keshilla pėr rritjen e rankut te blogut tuaj ne Google! 359. Pajisja USB nuk shfaqet nė Windows? 360. Shfaqja e lidhjeve aktive me anė tė fport 361. Anatomia e viruseve 362. Ē'ėshtė Virusi ?? 363. Sigurohu nė pėrgjithėsi 364. Si te hapesh host ne 000webhost 365. Google O3D 366. Lista e crack dhe keygen te websiteve qe jane te sigurt ti perdorni 367. Pastroje RAM-in & beje kompjuterin te punoj ma shpejt 368. Disa keshilla per te mbajtur Pc mir [ By me ] 369. Si ti vendosim titrat ne nje film per 2 minuta. 370. Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod 371. Si ta fusim webin ne Google.com 372. USB ne internet 373. Ndize pc-N per 10 sEk. 374. Guide si te mbrohemi kur shkarkojme Warez 375. Kod qe te downloadoni nga rapidshare pa fund 376. Gjej Passwordin e BIOS-IT 377. Instalimi i Windows 7 378. qka ėshtė programimi? 379. Si ta vleresojme nje antivirus! 380. Testo Rjetin tend 381. Shpejto rrjetin ne XP 382. Beni refresh Desktopi automatikisht 383. Si te bejme nje Folder me Password pa ndonje program. 384. Kėshilla per kompjuter 385. Te gjitha CMD Comands 386. Si Me Verefiku PayPal Kartelen tuaj . Pa Kartel Krediti . ? 387. Menyra me e mire per te shkarkuar nga Youtube 388. Si me verifiku PayPal Account pa e pas credit card ?? 389. Perdore TeamViewer pa Licens ! 390. Rapidshare & megaupload baypass timer 391. Si ti bartim gjerat nga VPS-ja ne PC dhe anasjelltas ? 392. Si me extratu lojra 393. 30 Tutoriale nga une . 394. programim ne gjuhen shqipe C dhe C++ nga salih mripa 395. IPKO Auto Connection 396. Fut Vetura te reja ne Gta Vice City ( Bone te re) 397. Downloado video nga qdo Webfaqe 398. eBooksWriter 399. Si ta nderrojme emrin e Recycle BIn ?? 400. Hapni e-mail@domaini-juaj.com 401. Ndalimi i kopjimit ne forumin/webin tuaj 402. Si tja rrisim ose tja zvoglojme mb nje muzike 403. Bone Nudgen me muzik 404. Rapidshare Trick Ne Interesin Tuaj ! 405. Si te gjejme derguesin e SPAMIT 406. Ndrroj ip per 20 seconda 407. Ndalo reklamat qe te mos t`vin ne imboX 408. si me ba mozllien ma te shpejtt menyra e 2-t 409. si me ba internet explorer me nudge 410. Fshirja e BIOS Passwordit nė Laptopat TOSHIBA 411. Si ti shikojm pdf files online 412. nese diqka ne google eshte me pare ather ju mund ta merni keshtu 413. Historia e HTML 414. Fshirja e nje Icone ne CONTROL PANEL 415. Beje mozzillen me te shpejt 416. C'eshte PROXY de si punohet me te 417. Si me kriju Secret Folder 418. Si te hackim Nulled Vbulletins (versione te vjetra) 419. Si tė aktivizoni tastiern nė gjuhen shqipe 420. Hacking CS 1.6 Server 421. Si te DownLodoni Filma Pi Internetit 422. Beje windowsin genuine(original)!! 423. 1 Trick per ata qe se din,vlen per google image ! 424. Bllokoni ip nga Fbi,Cia,Nsa, 425. coomand ne run...! 426. Si te refuzohet virusi vet ne msn 427. Largone Logon e Nod32 428. Si ta mbyllim e-mailin qe e kemi hapur ne hotmail 429. Blloko faqet qe nuk deshironi t'i hapni. 430. Si vidhet Wireless connection me PCI ***tel te brendshme 431. Si ta heqim Fjalkalimin e Harruar Ne PC 432. Gjej Passwordine BIOS-IT 433. Fut video nė artikullin tėnd! [WordPress] 434. Si te editojm nje setup 435. SI TĖ hackojm MySpace 436. Tcp/ip 437. Testi provues pėr Auto Shkollė 438. NTFS apo Fat32: qfarė duhet te zgjidhim? 439. Kurseni kohėn duke shkarkuar FilmaT ! 440. Ndrroj ip per 20 seconda 441. Nuk Hapet Disku - Zgjidhja ! 442. Eliminoni hijen Blu ne ikona 443. Si tė bėjmė System Restore ! 444. Si te ja Gjeni Passwordin Cd-Xp 445. Rrjeti kompjuterik ! 446. Parandalo restartimin automatik tė Xp nė rast te ndonje demtimi eventual ! 447. Pastroni kompjuterin nga fajllat e panevojshem ! 448. Riparimi i Windows XP ! 449. Si te bėjmė nje CD te XP bootable !! 450. Si tė formatizojmė PC ! 451. Beje destkopin website...!Provoje...! 452. instalimi i PHPBB forumit ne host 453. Gjuha Shqipe Per Joomla 454. Si ta Instalojm Joomla ne hostin tuaj 455. mos met pa kerkushi qka je ka ban pc 456. Si te mbyllim nje Email ne Hotmail(MSN) account 457. Krijo Setup Pa program 458. Si ta beni Dynamic IP [IP te ndryshueshme] 459. Si Te Shpejtojm UTorrent . 460. Si me kriju nje bomb virus qe shkatrron pc 461. Mesohu te Formatosh PC 462. Email Spider 10 Gold 463. Sa ka qen ndez PC juaj 464. Si me vertetu statusin e nje file qe shkarkon! 465. Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe - 466. Si te ndryshojme ikonen e USB 467. Shpejto hapjen e Follderave 468. SI mi hek errorat... 469. Driver Checker v2.7.2 470. ip Locatori 471. Si mi Rujt Senet e Internet Explorer Me Password 472. Si Te Hapim Host Ne .ch ose .li 473. 4 monitora ne 1 monitor 474. Krijimi i CMD-se me emer tend 475. Mesazh gabimi qe fik dhe rindez kompjuterin 476. si ta testojm memorjen ram 477. IPKO Auto Connection" 478. Si te regjistromi ne Google ADS 479. Hap googlen tende 480. merr info te nje webi 481. Fike monitorin pas 1 kohe t'caktuar 482. Si te vendoset cracku ne lojra 483. Nese Dikush Jau Bllokon MSN ( FREEZE ) 484. Si te hackojm nj? VPS 485. Si Ta Krijojm Nje ERROR Me NotePad: 486. si me gjet ipn e nje webi 487. Si Te Gjejm Rapidshare Premium Accounta Ne Google 488. Hap host ne altervista.org me proxy italis 489. Fike kompjuterin automatik pa program 490. Ping-u mesoni ketu se qfar? ?sht 491. Cilat Kombinime dhe Commanda te tasteve egzistojn ne pc 492. Bisedo Free prej ne Pc ne Fax 493. Trick interestan 494. kerkes per kombinime me Tastier 495. Si te hapi follder pa emer 496. Msn account offline forever 497. si ta pershpejtojm PC 498. si ta shohish se cfar verzioni e ke windowsin 499. menyra me e thjesht per te nxjerr tastaturen ne desktop 500. ndrroja emrin e regjistrum te PC suaj 501. Liro PC nga fajllat e pa nevojshem 502. Si te Hapim Domain ne Starto.de 503. Si te hackim webfaqe qka jan ne Freehostia 504. Me shpejtu OPERA-n 505. Trik bane PC-n Pentium 5 ose ma shum me 100GHz Procesor 506. Gjetja e IP-ve te WEB-faqeve. 507. Si te gjejm Serial-a Per Programe ose Lojra. 508. Si ta shkatrroni komplet Sistemin Operativ. per 10-15 sekonda. 509. Si te Downlodojm dhe si te bejm CD-ja per Play Station 2 510. Si me Windowsin Genuine Pa as 1 Program. 511. Forcoje Shiritin Per ruajtjen e te dhenave 512. [Liber]Emertimet ne internet 513. Si ti hjekum programet nga Start_up 514. E-BooKs per Mjeksi 515. TutoRial per Konvertimin e Muzikave BY MEE 516. Shkurtesa te dobishme per Windows 517. Shiko filmin pa i shkarkuar t? gjitha pjes?t!!! 518. Si ti ja fikim dikujt pc qe e keni funksionon vetem ne lan 519. Ndrrysho Welcome kur t? ndezet PC-a..! 520. si te shkuruajme pa tastier 521. si tia nderrojm emrin "Rercyle Bin" 522. Tutoriale per vBulletin 523. Shendrroi ip e cs ne shkronja 524. per ata qe si shohin shkronjat ne Pc 525. New trick nga une 526. Qe Do carda nga une 527. Vista bootable cd!!! 528. Start ........ Run......... 529. Si t? krijojm? 'bootable cd' p?r XP-sp2??? 530. Si t? heqim virusin q? u d?rgohet bashk?bisedave n? MSN 531. Kombinime me tastier (tastatur) ! 532. disk Defragmenter 533. si tia vjedhim foton personit ne msn kur je tu bisedu 534. Qysh mes mu fshi linki kurr kur Uplod en Rapidshare 535. Si Ta Bejm Webin ne www.Webi.Tk 536. Pershtatni videon tuaj per Youtube! 537. freehostia FTP 538. Edito Setup.txt * 539. Me marr passet e Yahoo , Gmail dhe Hotmail. 540. Formatizimi i particioneve!!! 541. Si te instalojme SXE ne CS Server 542. Si tja mbyllim dikuj msn 543. Si me e shpejtu HardDiskun -punon 100% 544. Follderi i Padukshem qysh bohet--qyree 545. 22 Tricka te reja per window xp 546. M?sons?s i si t? b?ni tra kryesore t? kompjuterit tuaj (MotherBoard) 547. Si ta riktheni Word-in n? gjendjen fillestare 548. Si t? rifreskoni IP-n?, kur lidhja me uebin ka probleme 549. Si Ta Rrisim Shpejtsin E Downlodimit 550. Lidh pc me Tv 551. lidhja e dy kompjuterave ne nje server 552. Qe Ni Trik Mi Hi Dikujt Prej Msn Ne Pc 553. Beni Logo Ne Google Me Emrin Tuaj 554. Me ja vjedhur imformacionet nji websiti 555. Get the serial number you need ! (For Certain Things) EASILY 556. Notepad Secret and Funny Trick 557. New trick shum i fort 558. Si ta ndalim Windows XP me shpejt (Shutdown Windows XP Faster 559. Shiko Londren Live ne Internet 560. Top 10 virusat me te rrezikshmit 561. Zvoglo linkin 562. Disa sekrete ne Google earth 563. Bane USB me Background 564. Si Ta Bejm Multi Msn pa Patch 565. Restartoja dikujt pc 566. Si Tua Gjejm IP Dikujt Ne Msn 567. Shiko se sa eshte ORA 568. pershpejto firefox 569. YouTube HD (high definition) 570. Google Trick 571. Shikojeni New York Live nga Interneti 572. Qyre kush ta ka fut bllok ne msn 573. 1 Virus i cili ta prish PC 574. Si ti gjejm te gjitha fotot qe i keni ne pc 575. Dy tricka te mir per msn 576. Krijo font sipas deshires 577. Rapidshare Search 578. Me hek turn offin 579. Si t? fusim t? dh?na n? CD t? thjesht m? shum se nj? her 580. Si te ndreqim msn 7.5 581. faqja startuse ne IE hg-forum.ch 582. Si ta gjejm passwordin e BIOSIT 583. Bone desktop website 584. si ti ndalim parat ne tinasoft 585. si ta rrisim shpejtesin e rrjetit cable/DSL/ADSL 586. Kujt sja qet muziken ne msn 587. Ndalo XX ose faqet e padeshiruara 588. Si ta b?jm? shejen e mausit(ose shigjeten) ta b?jm? me ndonj? figur 589. Bone folderin tond me PSW 590. msn 7.5 sbon ather hi ndreqe ketu 591. Qite webin tond ne Google! 592. Nj? trick per PINBALL 593. Shpejto programet ne proces 594. Kuj do me ja fhsi komentet e HI5 595. Si ta vendosim ne Fotografi si ikon ne nje Folder 596. web per Banner 597. tuto nga une 598. shiko ip dhe emrin e pc-s tuaj nga valsoft 599. Si Te Shkruajm Emrin Si Google.Com 600. Ja ni Command si me hek MB 601. new trick shum i fort 602. si te bejm msn , kur je offline me bo ne mobile 603. trick interesant per msn 604. si me shkrujt emrin tek ora posht 605. Levizja e Mausit permes tastieres 606. Photoshop Userbar Tutorial by KattZ.=) ! 607. Si te bejm 1 folder pa emer ? 608. Blloko webfaqen qe don ne PC- n tende 609. Si ta bejm nje Karikatur me Photoshop 610. Theja Rregullat Shkolles 611. Me e Ndalu Mos Me U Paraqit DonT Send 612. Si Me Vendos Foto Ne Prapavi Te USB-ve Backraund 613. Triku per Mozilla FireFox qe shpejeson kerkimin e faqeve Triku i Firefox-it 614. Menyra ma e mire per me ba me pasword folderin 615. Shiko emrin tend si dj 616. Shko 1 Hap mbrapa me Image 617. Shko 1 Hap mbrapa 618. Bone Faqen Refresh Prej Button 619. Mbylle Faqen Me Booton 620. Hap 1 Faqe T? Re 621. Bone Faqen T?nde Favorit 622. Bone Faqen T?nde Startuese 623. Desktopin - WEBSITE 624. Si ta beojm Delete Recycle Bin 625. Shkarko Video nga : Youtube , Google , Break , iFilm etj etj 626. qysh me leviz mausin permes tastieres 627. Si te Hackojme VPS 628. Wendos emer tek ora 629. Lidh 2 PC me nje modem te ipko-s 630. Perdorimi i proxyt 631. Krijoni Error Me NotePad 632. Ta Kthejme Sistemin Mbrapa.Nje Muaj ose Me Shume 633. Trika pa pergjigjke 634. Si Te Regjistrojm CMD {Command Promt} ne Menun e djatht te mausit 635. Heki ato Errorat e Vogel Ngjyr te Verdh ne fund te Desktopit Posht 636. Si te Hackojme Joomla Sites (SQL Injection) 637. si ta shukmi pc me an te nje ikoni 638. Nje menyr per te punuar pc-juaj ma shpejt 639. Si Te Fshijm Shared Documents 640. Perdore Google si kalkulator 641. Meso si me i fshi krejt kontaktet e msn pernihere 642. Si te lajm 1 follder pa emer 643. Si t? p?rdorim Proxy me Mozilla Firefox 3 ! 644. Si te beni nje .GIF Tutorial me Camtasia Studio 5 645. Vendos Background ne USB ! 646. Beni Update NOD32 pa Internet ! 647. Fire Lines Tutorial (Photoshop) 648. 1000 Mashtrime t? Photoshop-it 649. Shum tuto ne nje vend! 650. Formatizimi kompiuterit Apo Krijimi apo Participimi i nje Local Disku 651. Tasiera te KURSEN shum Koh 652. 114 komanda te RUN-it 653. Fshehe Folderin (B?je t? paduksh?m) 654. Si ta bejm Delete Recycle Bin 655. Si ti fshini krejt kontaktet e msn menjehere 656. Kerkesat Per E-books & Tutoriale t
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=